Fotovoltaika – Košice a Košický kraj

Smart Energy riešenia – fotovoltaika, priemyselné LED svietidlá a nabíjacie stanice pre elektromobily pre Vás.

Gelnica, Košice, Košice-okolie, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov – sme tu pre Vás vo Vašom meste alebo obci. Sme Váš regionálny špecialista. Neváhajte nás prosím kontaktovať.

Fotovoltaika od špecialistov v Košickom kraji

Fotovoltaika od špecialistov – Košice, Michalovce, Trebišov a ďalšie mestá Košického kraja

Rodinné domy, firmy a organizácie môžu teraz investovať do úspor energií a využívať riešenia od IC Grid. Od analýzy súčasného stavu, návrhu optimálneho riešenia, projektovej prípravy, dodávky komponent, montáže, spustenia do prevádzky až po záručný a pozáručný servis. Komplexné riešenie zahŕňa nielen pomoc pri spracovaní a vybavení žiadosti a všetkých dokumentov potrebných pre finálne schválenie a pripojenie elektrárne v elektrodistribučnej spoločnosti ale aj vybavenie žiadostí o dotáciu v rámci dostupných dotačných programov, ako je napríklad nový dotačný program Zelená pre domácnosti a Zelená pre podniky.

Spojte sa s našimi špecialistami pre Košický kraj a pobavte sa o vašej nehnuteľnosti. Navrhneme Vám vhodné riešenia a spolu vyberieme to optimálne pre Vás. Veľkosť elektrárne, návratnosť investície, vhodný menič napätia, ideálne fotovoltické panely, orientácia na svetové strany, potreba optimizérov, vhodná konštrukcia, komponenty vyberáme tak, aby riešenie spĺňalo okrem Vašich predstáv aj požiadavky dotačného programu.

Ešte sme neboli vo Vašom meste alebo vo Vašej obci? Radi prídeme. Kontaktujte nás prosím.

Priemyselné LED svietidlá v Košickom kraji

Oslovte nás aj s požiadavkou na obnovu osvetlenia vo vašej firme, závode, či celom areáli. Pripravíme Vám kompletné riešenie na mieru a ušetríme 50-80% energie u Vás, tak ako sme už pripravili a inštalovali u viacerých zákazníkov v Košickom kraji.

Priemyselné LED svietidlá v Košickom kraji
Nabíjacie stanice pre elektromobily v Košickom kraji

Nabíjacie stanice pre elektromobily v Košickom kraji

Pre Vášho elektrického miláčika máme teraz nabíjačku AC 22kW alebo DC podľa Vašich požiadaviek. Navyše ak máte verejne prístupné miesto, tak vieme zhodnotiť Vašu investíciu zapojením do siete nabíjačiek Charge.sk. Kontaktujte nás pre viac informácií.


Referencie Košický kraj

Pozrite si vybrané inštalácie v Košickom kraji.

Otázky a odpovede

Aké sú výhody investovania do fotovoltaiky v Košickom kraji?

Investícia do fotovoltaiky v Košickom kraji prináša nielen ekologické, ale aj ekonomické výhody. Inicialne nákladná investícia sa teraz môže vyplatiť už za 4-6 rokov v prípade firiem a 10 rokov pre domácnosti. Po splatení investície je možné ďalej vyrábať elektrickú energiu takmer zadarmo, keďže životnosť fotovoltaickej elektrárne je viac ako 30 rokov.

Aké sú výhody používania priemyselných LED svietidiel od spoločnosti IC Grid v Košickom kraji?

Priemyselné LED svietidlá od IC Grid prinášajú efektívne a kvalitné osvetlenie, ktoré môže zvýšiť produktivitu a znížiť spotrebu elektrickej energie. Moderné LED svietidlá majú inteligentné funkcie riadenia osvetlenia, ktoré ušetria ďalších 20% energie a automaticky sa prispôsobia požiadavkám zákazníka a vonkajšiemu prostrediu.

Ako prispieva spoločnosť IC Grid k rozvoju elektromobility v Košickom kraji?

Spoločnosť IC Grid je priekopníkom v oblasti elektromobility v Košickom kraji. Zameriavajú sa na budovanie a údržbu siete 22kW nabíjacích staníc pre elektromobily. Ich infraštruktúra poskytuje istotu, že majitelia elektromobilov budú môcť kedykoľvek a kdekoľvek v kraji doplniť energiu do batérií svojho vozidla.

Cenová ponuka na mieru

Chcete sa dozvedieť viac informácii, poradiť sa pred nákupom, alebo si nechať vypracovať cenovú ponuku na mieru? Neváhajte nás kontaktovať.