Osvetlenie športovísk, športových hál a štadiónov

Športoviská a štadióny

Športoviská a štadióny


Zmodernizujte osvetlenie za LED vo Vašej športovej hale, štadióne alebo inom športovisku a ušetríte viac ako 50% nákladov na energie. Pôvodné svietidlá, ktoré sa polhodiny zahrievali do prevádzkovej teploty a hodinu chladli aby sa dali znova použiť vymeňte za vysokoúčinné svietidlá LED. Pomôžeme Vám s návrhom optimálneho osvetlenia a výberom tých najvhodnejších svietidiel. Pokiaľ je hala multiúčelová vyberte automatizované riadenie osvetlenia, kde veľmi jednoduchým spôsobom viete softwarovo pridať jednotlivé svietidlá do skupín, nastaviť svetelné scény a úroveň osvetlenia vhodné pre daný účel alebo podujatie (napr. tréning, zápas, liga, televízny prenos). Navyše Vám vieme dodať aj komplexné overené riešenie pre videoscoreboard vrátane riadenia zápasov a integráciu multimediálnej zábavy a angažovania divákov pred, v priebehu aj po zápase. Riešenie sa používa na viac ako 800 športoviskách v súčasnosti, v celej plejáde športov, amatérskych aj profesionálnych. Pošlite nám dopyt a radi s Vami pripravíme najvhodnejšie riešenie pre Vaše športovisko


Referencie

Športoviská a štadióny - 1
  • Strecha: Šikmá škridľová
  • Veľkosť: 10 kWp
  • Menič: 10kW Huawei
  • FV panely: 22x Canadian Solar 410Wp
  • Batérie: 10kW batériový systém
  • Ďalšie práce: Smartmeter
Zobraziť viac

Regióny

Regionálne pokrytie

Regionálne pokrytie Icgrid, s. r. o.

Dodávame riešenie na celom Slovensku, od Bratislavy až po Prešov. Niekde toho máme viac, niekde menej nainštalované, ale máme záujem riešiť tieto projekty v každom regióne, kde je záujem o naše služby.

Pozrite si naše regionálne pokrytie

Otázky a odpovede

Aké sú potenciálne úspory pri prechode na LED osvetlenie vo športovej hale alebo štadióne?

Pri prechode na LED osvetlenie vo športovej hale alebo štadióne môžu byť náklady na energiu znížené o viac ako 50%.

Aké sú výhody použitia automatizovaného systému riadenia osvetlenia v multiúčelovej hale?

Automatizovaný systém riadenia osvetlenia umožňuje jednoducho pridať jednotlivé svietidlá do skupín, nastaviť svetelné scény a úroveň osvetlenia vhodné pre daný účel alebo podujatie, čo zvyšuje jeho flexibilitu a efektivitu.

Aké ďalšie služby firma poskytuje okrem inštalácie a riadenia LED osvetlenia?

Firma tiež ponúka komplexné riešenia pre videoscoreboard vrátane riadenia zápasov a integráciu multimediálnej zábavy a angažovania divákov pred, v priebehu aj po zápase.

Ako môžem začať s procesom modernizácie osvetlenia vo svojom športovisku?

Na začatie procesu modernizácie osvetlenia je potrebné poslať dopyt firme, ktorá potom radi pripraví najvhodnejšie riešenie pre vaše športovisko.

Cenová ponuka na mieru

Chcete sa dozvedieť viac informácii, poradiť sa pred nákupom, alebo si nechať vypracovať cenovú ponuku na mieru? Neváhajte nás kontaktovať.