Osvetlenie pre priemyselné haly

Priemyselné haly

Priemyselné haly

Viete koľko Vás stojí osvetlenie Vašej haly? Svietite, aj keď vonku svieti naplno slniečko? Chodíte stále zapínať a zhasínať osvetlenie? Dnes môžete zmodernizovať vaše osvetlenie za LED, zoptimalizovať počet svietidiel, výrazne znížiť watáž nových LED svietidiel vďaka ich vysokej účinnosti lm/W a pokiaľ pracujete na viac ako jednu smenu a máte v hale svetlíky, tak vam vieme pripraviť automatizovaný systém osvetlenia, ktorý plynule reguluje úroveň osvetlenia v závislosti od vonkajšej úrovne osvetlenia. Navyše tento flexibilný systém vám umožní zmeniť konfiguráciu svietidiel v budúcnosti, ak sa rozhodnete zmeniť rozloženie pracovísk v hale bez nutnosti fyzického prekáblovania a ďalších zbytočných extra nákladov. Ozvite sa nám a pomôžeme Vám od analýzy súčasnej situácia, cez svetlotechnický návrh a výber najvhodnejších parametrov svietidiel až po dodávku, montáž a servis Vášho osvetlenia.

Vyrobte si vlastnú elektrinu z fotovoltických panelov a ušetrite tak na nákupe od vášho dodávateľa elektrickej energie.


Referencie

Priemyselné haly - 1
  • Strecha: Šikmá škridľová
  • Veľkosť: 10 kWp
  • Menič: 10kW Huawei
  • FV panely: 22x Canadian Solar 410Wp
  • Batérie: 10kW batériový systém
  • Ďalšie práce: Smartmeter
Zobraziť viac

Regióny

Regionálne pokrytie

Regionálne pokrytie Icgrid, s. r. o.

Dodávame riešenie na celom Slovensku, od Bratislavy až po Prešov. Niekde toho máme viac, niekde menej nainštalované, ale máme záujem riešiť tieto projekty v každom regióne, kde je záujem o naše služby.

Pozrite si naše regionálne pokrytie

Otázky a odpovede

Aké sú výhody modernizácie vášho osvetlenia na LED?

Výhody modernizácie na LED osvetlenie zahŕňajú znižovanie počtu svietidiel, výrazné zníženie watáže nových LED svietidiel vďaka ich vysokej účinnosti lm/W a flexibilita v prípade budúcich zmien v konfigurácii svietidiel.

Aké riešenie ponúka firma pre firmy, ktoré pracujú na viac ako jednu smenu a majú svetlíky v hale?

Firma ponúka automatizovaný systém osvetlenia, ktorý plynule reguluje úroveň osvetlenia v závislosti od vonkajšej úrovne osvetlenia.

Akú pomoc ponúka firma pri aktualizácii osvetlenia?

Firma ponúka pomoc od analýzy súčasnej situácie, cez svetlotechnický návrh a výber najvhodnejších parametrov svietidiel až po dodávku, montáž a servis vašeho osvetlenia.

Ako môže výroba vlastnej elektriny z fotovoltických panelov ovplyvniť náklady na elektrickú energiu?

Výroba vlastnej elektriny z fotovoltických panelov môže značne znížiť náklady na nákup elektrickej energie od dodávateľa.

Cenová ponuka na mieru

Chcete sa dozvedieť viac informácii, poradiť sa pred nákupom, alebo si nechať vypracovať cenovú ponuku na mieru? Neváhajte nás kontaktovať.