Fotovoltaika – Prešov a Prešovský kraj

Smart Energy riešenia – fotovoltaika, priemyselné LED svietidlá a nabíjacie stanice pre elektromobily pre Vás.
Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou – sme tu pre Vás vo Vašom meste alebo obci. Sme Váš regionálny špecialista. Neváhajte nás prosím kontaktovať.

Fotovoltaika od špecialistov v Prešovskom kraji

Fotovoltaika od špecialistov – Poprad, Prešov, Stropkov, Levoča a ďalšie mestá Prešovského kraja

Rodinné domy, firmy a organizácie môžu teraz investovať do úspor energií a využívať riešenia od IC Grid. Od analýzy súčasného stavu, návrhu optimálneho riešenia, projektovej prípravy, dodávky komponent, montáže, spustenia do prevádzky až po záručný a pozáručný servis. Komplexné riešenie zahŕňa nielen pomoc pri spracovaní a vybavení žiadosti a všetkých dokumentov potrebných pre finálne schválenie a pripojenie elektrárne v elektrodistribučnej spoločnosti ale aj vybavenie žiadostí o dotáciu v rámci dostupných dotačných programov, ako je napríklad nový dotačný program Zelená pre domácnosti a Zelená pre podniky.

Spojte sa s našimi špecialistami pre Prešovský kraj a pobavte sa o vašej nehnuteľnosti. Navrhneme Vám vhodné riešenia a spolu vyberieme to optimálne pre Vás. Veľkosť elektrárne, návratnosť investície, vhodný menič napätia, ideálne fotovoltické panely, orientácia na svetové strany, potreba optimizérov, vhodná konštrukcia, komponenty vyberáme tak, aby riešenie spĺňalo okrem Vašich predstáv aj požiadavky dotačného programu.

Ešte sme neboli vo Vašom meste alebo vo Vašej obci? Radi prídeme. Kontaktujte nás prosím.

Priemyselné LED svietidlá v Prešovskom kraji

Oslovte nás aj s požiadavkou na obnovu osvetlenia vo vašej firme, závode, či celom areáli. Pripravíme Vám kompletné riešenie na mieru a ušetríme 50-80% energie u Vás, tak ako sme už pripravili a inštalovali u viacerých zákazníkov v Prešovskom kraji.

Priemyselné LED svietidlá v Prešovskom kraji
Nabíjacie stanice pre elektromobily v Prešovskom kraji

Nabíjacie stanice pre elektromobily v Prešovskom kraji

Pre Vášho elektrického miláčika máme teraz nabíjačku AC 22kW alebo DC podľa Vašich požiadaviek. Navyše ak máte verejne prístupné miesto, tak vieme zhodnotiť Vašu investíciu zapojením do siete nabíjačiek Charge.sk. Kontaktujte nás pre viac informácií.


Referencie Prešovský kraj

Pozrite si vybrané inštalácie v Prešovskom kraji.

Prešovský kraj - 1
 • Strecha: Šikmá škridľová
 • Veľkosť: 5.74 kWp
 • Menič: 6kW Huawei
 • FV panely: 14x Canadian Solar 410Wp
 • Batérie: 5kW batériový systém
 • Ďalšie práce: Smartmeter
Zobraziť viac
Prešovský kraj - 2
 • Strecha: Šikmá škridľová
 • Veľkosť: 10 kWp
 • Menič: 10kW Huawei
 • FV panely: 21x Canadian Solar 410Wp
 • Batérie: 15kW batériový systém
 • O: 15kW batériový systém
 • Ďalšie práce: Smartmeter
Zobraziť viac

Otázky a odpovede

Aké sú výhody investovania do fotovoltaiky v Prešovskom kraji?

Investícia do fotovoltaiky v Prešovskom kraji prináša nielen ekologické, ale aj ekonomické výhody. Inicialne nákladná investícia sa teraz môže vyplatiť už za 4-6 rokov v prípade firiem a 10 rokov pre domácnosti. Po splatení investície je možné ďalej vyrábať elektrickú energiu takmer zadarmo, keďže životnosť fotovoltaickej elektrárne je viac ako 30 rokov.

Aké sú výhody používania priemyselných LED svietidiel od spoločnosti IC Grid v Prešovskom kraji?

Priemyselné LED svietidlá od IC Grid prinášajú efektívne a kvalitné osvetlenie, ktoré môže zvýšiť produktivitu a znížiť spotrebu elektrickej energie. Moderné LED svietidlá majú inteligentné funkcie riadenia osvetlenia, ktoré ušetria ďalších 20% energie a automaticky sa prispôsobia požiadavkám zákazníka a vonkajšiemu prostrediu.

Ako prispieva spoločnosť IC Grid k rozvoju elektromobility v Prešovskom kraji?

Spoločnosť IC Grid je priekopníkom v oblasti elektromobility v Prešovskom kraji. Zameriavajú sa na budovanie a údržbu siete 22kW nabíjacích staníc pre elektromobily. Ich infraštruktúra poskytuje istotu, že majitelia elektromobilov budú môcť kedykoľvek a kdekoľvek v kraji doplniť energiu do batérií svojho vozidla.

Cenová ponuka na mieru

Chcete sa dozvedieť viac informácii, poradiť sa pred nákupom, alebo si nechať vypracovať cenovú ponuku na mieru? Neváhajte nás kontaktovať.