Osvetlenie pre obce a mestá

Obce a mestá

Obce a mestá

Náklady na osvetlenie patria k významným položkám obecného aj mestského rozpočtu. Kvalita osvetlenia by určite zaslúžila vylepšiť. Dnes už to nie je problém. Modernizáciou za LED osvetlenie nielen znížite náklady na energie, ale aj náklady na údržbu verejného osvetlenia. S životnosťou 100 000 hodín je to investícia na niekoľko desiatok rokov spokojného používania. Systém riadenia osvetlenia vám umožní využívať a reguláciu osvetlenia. Jednotlivé svietidlá viete softwarovo spojiť do skupín a nastaviť svetelné scény, režimy tak ako potrebujete (napríklad hlavná ulica, vedľajšie ulice, park, atď. Ozvite sa nám a pomôžeme vám od návrhu, cez výber najvhodnejších produktov až po dodávku a inštaláciu a servis. Vieme aj prefinancovať podľa vašich požiadaviek. Nebavíme sa len o verejnom osvetlení, ide aj o obecný úrad, školy, športoviská, parky, obecné budovy, obecné podniky služieb a iné.


Referencie

Obce a mestá - 1
  • Strecha: Šikmá škridľová
  • Veľkosť: 10 kWp
  • Menič: 10kW Huawei
  • FV panely: 22x Canadian Solar 410Wp
  • Batérie: 10kW batériový systém
  • Ďalšie práce: Smartmeter
Zobraziť viac

Regióny

Regionálne pokrytie

Regionálne pokrytie Icgrid, s. r. o.

Dodávame riešenie na celom Slovensku, od Bratislavy až po Prešov. Niekde toho máme viac, niekde menej nainštalované, ale máme záujem riešiť tieto projekty v každom regióne, kde je záujem o naše služby.

Pozrite si naše regionálne pokrytie

Otázky a odpovede

Ako modernizácia za LED osvetlenie môže ovplyvniť náklady na energie a údržbu verejného osvetlenia?

Modernizácia za LED osvetlenie môže významne znížiť náklady na energie a údržbu verejného osvetlenia. S životnosťou 100 000 hodín je to investícia, ktorá prináša dlhodobé úspory a spokojnosť z používania.

Aké sú možnosti riadenia moderného osvetlenia?

Moderný systém riadenia osvetlenia umožňuje využívanie a reguláciu osvetlenia podľa potreby. Jednotlivé svietidlá je možné softwarovo spojiť do skupín a nastaviť svetelné scény, režimy tak ako je to potrebné.

Aké služby ponúka firma v rámci modernizácie verejného osvetlenia?

Firma ponúka kompletný balík služieb od návrhu, cez výber najvhodnejších produktov až po dodávku a inštaláciu a servis. Dokonca je možné prefinancovanie podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Na aké oblasti sa ponuka firmy rozširuje, okrem verejného osvetlenia?

Ponuka firmy sa týka nielen verejného osvetlenia, ale aj osvetlenia v obecných úradoch, školách, športoviskách, parkoch, obecných budovách, obecných podnikoch služieb a ďalších objektoch.

Cenová ponuka na mieru

Chcete sa dozvedieť viac informácii, poradiť sa pred nákupom, alebo si nechať vypracovať cenovú ponuku na mieru? Neváhajte nás kontaktovať.