0949004743 info@icgrid.eu

O nás

 

Vízia

Cieľom našej spoločnosti je byť lídrom v poskytovaní služieb a riešení v oblasti Smart Energy v regióne strednej a východnej Európy.

Veríme, že investície do úspor energií a do obnoviteľných zdrojov sú a budú prvoradé pre každého investora, firmu či organizáciu. Len tak totiž získame všetci znova krásnu a čistú planétu Zem. Kým doteraz to mnohokrát boli len heslá na papieri, dnes už je rukolapný dôkaz, že nové LED technológie ušetria viac ako 50% spotreby energií, že budúcnosť patrí úsporným digitálnym elektromobilom s novými technológiami, a že väčšina majiteľov nehnuteľností si v budúcnosti bude časť potrebných energií vyrábať a uchovávať sama. A my chceme byť v tomto procese nápomocný dodávaním nových technológií, služieb a riešení v našom regióne.

Inteligentné riadenie osvetlenia je významným faktorom na ceste k znižovaniu nákladov organizácií a spoločností, a tiež aj dôležitým prvkom v ochrane životného prostredia. 

Hlavné činnosti

Hlavné oblasti činnosti sú návrh, výroba, predaj, inštalácia, financovanie a servis moderných LED svietidiel, inteligentného riadenia osvetlenia, integrácia nabíjacích staníc elektromobilov v rámci siete verejného osvetlenia aj samostatne, do domov a budov pre firmy a organizácie, výstavba fotovoltických strešných elektrární a veľkoplošných LED zobrazovacích videostien.

Spoločnosť IC Grid vznikla v roku 2020 vstupom troch spoločníkov, a to: Eusahub, SEAK a Sympatia Partners, do spoločného podnikania s cieľom využiť dlhodobé skúsenosti, zaujímavé patentované technológie v oblasti Smart City a finančnú silu našich majiteľov. Naviazala tak na niekoľkoročné pôsobenie ešte pod hlavičkou jedného z pôvodných majiteľov. Naši majitelia:

  • Eusahub poskytuje logistické a skladové služby pre zahraničných investorov po celej Európe https://www.eusahub.com
  • SEAK je priekopník v oblasti smart riadenia osvetlenia s vyše 30 ročnou históriou a s viac ako 600 000 riadených svietidiel po celom svete http://www.seakenergetics.com
  • Sympatia, investičná skupina s majetkom pod správou v sume 110+ mil. EUR. https://www.sympatia.sk

Kde sídlime ? 

Sídlime v krásnych priestoroch jedného z našich investorov v centre Bratislavy.

IC Grid, s.r.o.

Vajnorská 21 A, 83103 Bratislava
IČO: 52240894 DIČ: 2120952394
IČ DPH: SK2120952394
IBAN: SK1209000000005152767342
Email: info@icgrid.eu
Tel.: +421 949 004 743