Fotovoltaika – Žilina a Žilinský kraj

Smart Energy riešenia od IC Grid, s.r.o. – fotovoltaika, priemyselné LED svietidlá a nabíjacie stanice pre elektromobily pre Vás.
Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina – sme tu pre Vás vo Vašom meste alebo obci. Sme Váš regionálny špecialista. Neváhajte nás prosím kontaktovať.

Fotovoltaika od špecialistov v Žilinskom kraji

Máte záujem o fotovoltaiku v meste Žilina, Martin, Čadca, Ružomberok a ďalšie mestá Žilinského kraja

Rodinné domy, firmy a organizácie môžu teraz investovať do úspor energií a využívať riešenia od IC Grid. Od analýzy súčasného stavu, návrhu optimálneho riešenia, projektovej prípravy, dodávky komponent, montáže, spustenia do prevádzky až po záručný a pozáručný servis. Komplexné riešenie zahŕňa nielen pomoc pri spracovaní a vybavení žiadosti a všetkých dokumentov potrebných pre finálne schválenie a pripojenie elektrárne v elektrodistribučnej spoločnosti ale aj vybavenie žiadostí o dotáciu v rámci dostupných dotačných programov, ako je napríklad nový dotačný program Zelená pre domácnosti a Zelená pre podniky.

Spojte sa s našimi špecialistami pre Žilinský kraj a pobavte sa o vašej nehnuteľnosti. Navrhneme Vám vhodné riešenia a spolu vyberieme to optimálne pre Vás. Veľkosť elektrárne, návratnosť investície, vhodný menič napätia, ideálne fotovoltické panely, orientácia na svetové strany, potreba optimizérov, vhodná konštrukcia, komponenty vyberáme tak, aby riešenie spĺňalo okrem Vašich predstáv aj požiadavky dotačného programu.

Ešte sme neboli vo Vašom meste alebo vo Vašej obci? Radi prídeme. Kontaktujte nás prosím.

Priemyselné LED svietidlá v Žilinskom kraji

Oslovte nás aj s požiadavkou na obnovu osvetlenia vo vašej firme, závode, či celom areáli. Pripravíme Vám kompletné riešenie na mieru a ušetríme 50-80% energie u Vás, tak ako sme už pripravili a inštalovali u viacerých zákazníkov v Žilinskom kraji.

Priemyselné LED svietidlá v Žilinskom kraji
Nabíjacie stanice pre elektromobily v Žilinskom kraji

Nabíjacie stanice pre elektromobily v Žilinskom kraji

Pre Vášho elektrického miláčika máme teraz nabíjačku AC 22kW alebo DC podľa Vašich požiadaviek. Navyše ak máte verejne prístupné miesto, tak vieme zhodnotiť Vašu investíciu zapojením do siete nabíjačiek Charge.sk. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Spolupráca a partneri

Máte tip na možného zákazníka? Niekto z Vašich kamarátov alebo známych uvažuje o riešeniach v oblasti úspory energií? Kontaktujte nás, budeme radi za akýkoľvek tip na možnú realizáciu a v prípade úspešnej realizácie neobídete skrátka ani vy.

Hľadáme stále spolupracovníkov a partnerov aj v regióne Žilinského kraja. Elektrikári, montážnici na strešné konštrukcie, projektanti, architekti, stavebné firmy, generálny dodávatelia, a ďalší sú vítaný do našej rodiny spolupracovníkov a partnerov. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

Žilinský kraj - 1

Referencie Žilinský kraj

Pozrite si vybrané inštalácie v Žilinskom kraji.

Žilinský kraj - 4
  • Strecha: Šikmá škridľová
  • Veľkosť: 10 kWp
  • Menič: 10kW Huawei
  • FV panely: 22x Canadian Solar 410Wp
  • Batérie: 10kW batériový systém
  • Ďalšie práce: Smartmeter
Zobraziť viac

Otázky a odpovede

Aké sú výhody investovania do fotovoltaiky v Žilinskom kraji?

Investícia do fotovoltaiky v Žilinskom kraji prináša nielen ekologické, ale aj ekonomické výhody. Inicialne nákladná investícia sa teraz môže vyplatiť už za 4-6 rokov v prípade firiem a 10 rokov pre domácnosti. Po splatení investície je možné ďalej vyrábať elektrickú energiu takmer zadarmo, keďže životnosť fotovoltaickej elektrárne je viac ako 30 rokov.

Aké sú výhody používania priemyselných LED svietidiel od spoločnosti IC Grid v Žilinskom kraji?

Priemyselné LED svietidlá od IC Grid prinášajú efektívne a kvalitné osvetlenie, ktoré môže zvýšiť produktivitu a znížiť spotrebu elektrickej energie. Moderné LED svietidlá majú inteligentné funkcie riadenia osvetlenia, ktoré ušetria ďalších 20% energie a automaticky sa prispôsobia požiadavkám zákazníka a vonkajšiemu prostrediu.

Ako prispieva spoločnosť IC Grid k rozvoju elektromobility v Žilinskom kraji?

Spoločnosť IC Grid je priekopníkom v oblasti elektromobility v Žilinskom kraji. Zameriavajú sa na budovanie a údržbu siete 22kW nabíjacích staníc pre elektromobily. Ich infraštruktúra poskytuje istotu, že majitelia elektromobilov budú môcť kedykoľvek a kdekoľvek v kraji doplniť energiu do batérií svojho vozidla.

Cenová ponuka na mieru

Chcete sa dozvedieť viac informácii, poradiť sa pred nákupom, alebo si nechať vypracovať cenovú ponuku na mieru? Neváhajte nás kontaktovať.