0949004743 info@icgrid.eu

         Stante sa naším partnerom

 

Ste elektromontážna, stavebná firma, architekt, projektant, generálny dodávateľ alebo elektrikár, kurenár, strechár, stavbár alebo máte firmu, ktorá pôsobí v tejto oblasti?

Hľadáme ďalších obchodných partnerov, ktorých budú do svojich projektov využívať naše produkty a ktorých služby
budeme môcť využiť pri našich zákazkach.

Produkty

Vyberte si z nášho širokého portfólia

  • LED svietidiel
  • Riadenia osvetlenia
  • EV nabíjačiek
  • Fotovoltiky
  • Smart kúrenia a iných
     

PREČO S NAMI SPOLUPRACOVAŤ:

Príprava projektov na kľúč alebo jednotlivo od svetlotechnického návrhu cez porovnanie s konkurenciou, cez návratnosť investície, až po dodanie, montáž a servis a financovanie pre zákaznika ak je vyžadované. Montáž a servis vykonávame prostredníctvom overeného lokálneho partnera. Vyberte si z nášho širokého portfólia LED svietidiel, riadenia osvetlenia, EV nabíjačiek, fotovoltiky, smart kúrenia a iných.

Overené a spoľahlivé produkty sústredime sa na produkty s najnižšími celkovými nákladmi za dobu životnosti produktu (TCO), tj vyberáme svietidla a ich komponenty s najvyšším lm/W, najdlhšou životnosťou a zárukou stále s konkurencieschopnými cenami. Produkty predávame buď pod menom výrobcu alebo pod našim brandom Weledu.

Zákaznícke zameranie: firmy, organizácie, kancelárie, priemyslové haly, štadióny, športoviská, verejné osvetlenie, základné osvetlenie domov a bytov

Priame a úzke vzťahy s výrobou: nakupujeme priamo u výrobcu, kde máme tie najlepšie vzťahy a všetky produkty vyrábame a dodávame na mieru s presne vybranými

komponentami

Najnižšie náklady: spolu s Vami ladíme najlepšiu konfiguráciu parametrov produktu aby presne splňovali požiadavku zákazkníka a vyberáme najvhodnejšiu dopravu s ohľadom na čas dodania a cenu prepravy (loď, vlak, lietadlo)

Cenotvorba: ceny tvoríme na každý projekt zvlášť podľa požiadaviek zákazníka. Sme flexibilný a vieme a chceme sa vždy dohodnúť na najlepšom riešení

Sklad: aj keď je jasné, že nemožeme mať skladom všetky možné kombinácie komponentov, stále máme na sklade tisíce kusov LED panelov, high bayov, triproofov, ceiling lightov, anticovid svietidiel, downlightov, trubíc, žiaroviek a iných produktov na okamžité dodanie.

IC Grid, s.r.o.

Vajnorská 21 A, 83103 Bratislava
IČO: 52240894 DIČ: 2120952394
IČ DPH: SK2120952394
IBAN: SK1209000000005152767342
Email: info@icgrid.eu
Tel.: +421 949 004 743